Kontakt

  • ul. Szewska 5, 34-120 Andrychów
  • +48 519 162 851
  • biuro@haftdoris.pl
  • Czynne: pn. - pt. 9:00 - 17:00

O Nas .

NOWOCZESNY SPRZĘT .

Obecnie posiadamy nowoczesne wielogłowicowe automaty hafciarskie, które sterowane są komputerowo, co wpływa nie tylko na wydajność lecz przede wszystkim na jeszcze lepszą jakość haftu.

ORYGINALNE WZORY .

Nasze specjalistyczne, komputerowe programy hafciarskie umożliwiają nam opracowanie makiet haftów na podstawie dowolnych projektów graficznych dostarczanych przez Klienta.

WYBÓR KOLORÓW .

Dysponujemy bogatą gamą kolorystyczną nici hafciarskich, co daje nam niesamowite możliwości. Używamy jedynie specjalistycznych nici do haftowania najwyższej jakości.

O Nas .

Jesteśmy firmą rodzinną już od ponad 40 lat! Z dumą przekazujemy nasze tradycje i doświadczenie związane z hafciarstwem kolejnym pokoleniom od 1978 roku.

W naszej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość – nie tylko produktów, ale także standardów obsługi naszych Klientów.

Wszystkie zamówienia realizujemy z niebywałą precyzją, dbałością o każdy szczegół i detal.

W czasie produkcji wykorzystujemy najlepsze surowce i materiały polskich producentów, bo jakość ma dla nas priorytetowe znaczenie!

To właśnie najwyższa jakość naszych produktów i usług pozwalają cieszyć się nam świetną opinią wśród Klientów. Dzięki tradycjom oraz doświadczeniu zdobytym przez pokolenia jesteśmy na rynku tyle lat.

Sprawdź nas i dołącz do grona tysięcy zadowolonych Klientów!

Trwałość znakowania
0%
Trwałość kolorów
0%
Oryginalność projektu
0%
Jakość obsługi
0%
Images

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami, z pewnością Ci odpowiemy!