Kontakt

  • ul. Szewska 5, 34-120 Andrychów
  • +48 519 162 851
  • biuro@haftdoris.pl
  • Czynne: pn. - pt. 9:00 - 17:00

Usługi .

HAFT TRADYCYJNY .

HAFT TRADYCYJNY czyli haft komputerowy jest najbardziej trwałą metodą znakowania. Zdecydowanie polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych oraz do ozdabiania nimi odzieży roboczej – zwłaszcza w takich branżach jak Beauty, welles&spa czy gastronomii i hotelarstwie.

HAFT 3D .

To rodzaj haftu, który zostaje wykonany na podłożu z gąbki. Igła wykonująca haft obcina brzegi gąbki, a pozostałe elementy w bardzo łatwy sposób są usuwane. Taki haft sprawia wrażenie trójwymiarowego zdobienia.

INKRUSTACJE .

Jest to metoda tworzenia przestrzennych ozdób, polegająca na podłożeniu pod właściwy materiał innego, najczęściej kontrastowego kawałka materiału. Następnie wykonywane jest nacięcie wierzchniej warstwy w celu odsłonięcia dekoracyjnego spodu. Inkrustacje również mogą występować razem z haftem.

TECHNIKI MIESZANE .

Aby zrobić jeszcze większe wrażenie na swoich Klientach, a efekt haftu był jeszcze ciekawszy możemy zaoferować Ci haft połączony z cekinami, cyrkoniami, dżetami lub perełkami. Możesz nam wierzyć, że efekt WOW gwarantowany!

DRUK SUBLIMACYJNY .

Charakteryzuje się wysoką precyzją i możliwością druku najbardziej skomplikowanych nadruków w tym fotografii.

STUDIO GRAFICZNE .

Dzięki posiadaniu specjalistycznych komputerowych programów hafciarskich, jesteśmy w stanie opracować mankiety haftów na podstawie dowolnych projektów graficznych, dostarczanych przez klienta.